Program 17. Katarinskog sajma

Četvrtak, 22. studenoga 2012.
10:00 Otvorenje sajma za posjetitelje
12:00 Prigodno otvorenje sajma popraćeno nastupima „FOLKLORNOG ANSAMBLA BRODA“, Gradske Limene glazbe
„ŽELJEZNIČAR“ i Brodskih mažoretkinja, Brodski plesni studio „CASCAVELA“, Slavonski Brod
16:30 DJEČJI KATARINSKI SAJAM u organizaciji Dječjeg vrtića „IVANA BRLIĆ MAŽURANIĆ“, Slavonski Brod
19:00 Dječja predstava „Začarani violinist“, Dječje kazalište „IVANA BRLIĆ MAŽURANIĆ“
Petak, 23. studenoga 2012.
11:00 KidsKick fun&fit (najmlađi uzrast u fitness-u i rekreaciji)
12:00 Radionica za poduzetnike, obrtnike i OPG-ove na temu „Zlatna poluga za izlazak iz gospodarske krize“
14:00 – 18:00 Mala fišijada
14:00 Insanity fitness (novi oblici rekreativnog vježbanja u fitness industriji)
14:20 Zumba fitness (rekreativno vježbanje u grupi uz glazbu i dinamičnu koreografiju)
18:00 Kazališna predstava „EX CABARET“, Satirično kazalište mladih i ŠARRK „PEGAZ“, Slavonski Brod
19:30 Show udruge „SKIP“:
„BMP Crew“, „Gajba Crew“, „Scrool“, „El prezidente feat. Daxon & Andrea (Bos. Brod)“, „Andrea tha MC“, Chale, Trip
Crew, MC Mrlle & Happy 3 Friends, Brlog Predstavlja
Subota, 24. studenoga 2012.
09:15 Doček KATARINSKOG VLAKA iz Zagreba na željezničkom kolodvoru uz Gradsku limenu glazbu „ŽELJEZNIČAR“
11:00 Dječji MINIGOLF-turnir
12:00 Prezentacija: „Minigolf kao turistički proizvod“
17:00 Folklorni program:
UKPD „UKRAJINA“, Slavonski Brod
KUD „DRUGA MLADOST“, Slavonski Brod
KUD „POSAVAC“, ženska pjevačka skupina, Kaniža
KUD „PODVINJE“, Podvinje
KUD „EUGEN KUMIČIĆ“, Slavonski Brod
KUD „ŠOKADIJA“, Šumeće
KUD „BRODSKI BISERI“, Bosanski Brod
KUD „KOLONIJA“, Slavonski Brod
KUD „SMILJE“, Slavonski BrodNedjelja, 25. studenoga 2012.

14:00 Dječji program:
Brodski plesni studio „CASCAVELA“, Slavonski Brod:
PLESNA IGRAONICA: „Hokey Pokey“ & „Makarena“
PLESNA RADIONICA: „Have you ever dreamed“, „Danza kuduro“ & „Balada Boa“
DANCE KLUB: „Relax“, „Twinkle Twinkle“, „Born this way“, „Mess in head“, „Vuelvo al sur“
MAŽORETKINJE: „Rise“ & „Zoom“
15:00 Športsko -plesni klub „TOP DANCE“, Slavonski Brod – Akrobatski Rock’n’Roll
16:00 Svečani dio – folklorni program
KUD „GRANIČAR“, Stupnički Kuti
KUD „EUGEN KUMIČIĆ“, Slavonski Brod
KUD „BEBRINA“, Bebrina
ŽPS „VESELE ŠOKICE“, Slavonski Brod
KUD „KUPINA“, Kupina
KUD „TOMISLAV“, Donji Andrijevci
16:45 Izbor najljepšeg štanda 17. Katarinskog sajma u organizaciji Turističke zajednice grada Slavonskog Broda i
HOK – Obrtničke komore Brodsko-posavske županije
16:55 Dodjela prigodnih darova Katarinama povodom blagdana Sv. Kate, Pčelarska Udruga „ZRINSKI“, Slavonski Brod
17:00 Dodjela diploma za najbolje ocijenjene medove u organizaciji Pčelarske udruge „ZRINSKI“, Slavonski Brod
17:10 Dodjela zahvalnica izlagačima 17. Katarinskog sajma
18:00 Završetak sajma Program 17. Katarinskog sajma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *